Military Spouse Connection Jobs

Military Spouse Connection mobile logo

Boehringer Ingelheim Medical Science Liaison in Świętokrzyskie, Poland

W Boehringer Ingelheim kreujemy wartości poprzez innowacje mając przed sobą jeden, jasny cel: poprawiać jakość życia naszych pacjentów. Tworzymy przełomowe terapie i innowacyjne rozwiązania w ochronie zdrowia, odpowiadając na potrzeby medyczne zarówno ludzi, jak i zwierząt. Jako firma rodzinna koncentrujemy się na długoterminowych rezultatach. Zatrudniamy 52.000 pracowników na całym świecie, którzy tworzą zróżnicowaną, współpracującą i jednoczącą kulturę. Nauka i wiedza są dla nas kluczowe bo rozwój każdego z nas, to rozwój całej organizacji.

Stanowisko: Medical Science Liaison (pulmonologia)

Teren pracy: województwa: podlaskie, mazowieckie, lubelskie, świętokrzyskie i podkarpackie

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, przeprowadzanie i dokumentowanie wymiany wiedzy naukowej z ekspertami i praktykami medycznymi w oparciu o medycynę opartą na dowodach,

  • planowanie sesji naukowych Boehringer Ingelheim w trakcie konferencji/kongresów,

  • planowanie oraz realizacja projektów medycznych,

  • prowadzenie edukacji medycznej, szkoleń i doradztwa dla zespołu Boehringer Ingelheim,

  • utrzymywanie kontaktów z przedstawicielami innych zespołów i działów, w celu zapewnienia optymalnego i terminowego odpowiadania na oczekiwania klientów,

  • współpraca i nawiązywanie relacji ze społecznościami/ grupami/ organizacjami oraz kluczowymi instytucjami w celu identyfikacji i maksymalizacji zakresu możliwości dla stosowania produktów Boehringer Ingelheim.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – lekarz medycyny, farmaceuta, nauki okołomedyczne, biologiczne lub pokrewne, tytuł doktora nauk okołomedycznych, biologicznych lub pokrewnych będzie dodatkowym atutem,

  • doświadczenie zawodowe zdobyte w innowacyjnej firmie farmaceutycznej,

  • doświadczenie w obszarze terapeutycznym – pulmonologia,

  • znajomość podstawowej anatomii i fizjologii człowieka,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

  • dobra znajomość języka angielskiego (słownictwo biznesowe i specjalistyczne, medyczne),

  • zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność analitycznego i syntetycznego myślenia,

  • samodzielność i odpowiedzialność,

  • nastawienie na realizacje celu przy poszanowaniu zasad wewnętrznych i zewnętrznych,

  • umiejętności dydaktyczne,

  • proaktywność i wytrwałość w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań,

  • nastawienie biznesowe.

Co oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia i kompetencji,

  • narzędzia pracy – samochód służbowy, laptop, iPad, telefon, wyposażenie biurowe,

  • przygotowanie merytoryczne do pracy,

  • samodzielność w codziennym działaniu.

All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to a person’s actual or perceived race, including natural hairstyles, hair texture and protective hairstyles; color; creed; religion; national origin; age; ancestry; citizenship status, marital status; gender, gender identity or expression; sexual orientation, mental, physical or intellectual disability, veteran status; pregnancy, childbirth or related medical condition; genetic information (including the refusal to submit to genetic testing) or any other class or characteristic protected by applicable law.