Military Spouse Connection Jobs

Military Spouse Connection mobile logo

Job Information

Kuehne+Nagel Specjalista ds. HR in Szczecin, Poland

Stanowisko Specjalisty ds. HR to okazja do dołączenia do doświadczonego zespołu specjalistów realizującego projekty kadrowe na skale międzynarodową.

Opis stanowiska

Jako Specjalista ds. HR w dziale Contract Logistics, będziesz odpowiadać za samodzielny nadzór i realizację procesów administracji personalnej pracowników jak i procesów rekrutacyjnych.

Zadania i obowiązki

  • Nadzór i realizacja procesów administracji personalnej podległych pracowników zgodnie z obowiązującym prawem i wewnętrznymi procedurami firmy

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych oraz efektywne wdrażanie pracowników do organizacji

  • Wspieranie managerów i team liderów w celu zapewnienia jak najlepszych standardów zarządzania oraz efektywności,

  • Dbanie o prawidłowy przebieg komunikacji wewnętrznej

  • Organizacja i koordynacja procesów szkoleniowych pracowników

  • Przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby działu

  • Budowanie zaangażowanie pracowników

  • Realizacja centralnych projektów HR w podległym dziale

Wymagane doświadczenie

  • Około dwóch lat doświadczenia pracy w obszarze personalnym

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Doświadczenie w procesach rekrutacyjnych (blue collars)

  • Umiejętność logicznego myślenia i szybkiego łączenia faktów

  • Umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań na potrzeby rekrutacji

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i proaktywne podejście do wykonywanych zadań

Dlaczego warto do nas dołączyć

Oferujemy Ci perspektywę zatrudnienia i startu kariery zawodowej w wiodącej firmie logistycznej z ponadstuletnią tradycją. Będziesz miał okazję zostać częścią zespołu specjalistów, co daje możliwość rozwoju i zdobycia praktycznej wiedzy w obszarze HR dla każdej z gałęzi naszej firmy Kuehne+Nagel.

Kuehne + Nagel is an equal employment/affirmative action employer. If you require an accommodation for any part of the online application process due to a disability, please contact the Employee Services HR Help Desk at 1-800-267-1326 during the hours of 8:00am - 5:00pm EST; Monday through Friday or via e-mail at: HR.helpdesk@kuehne-nagel.com with the nature of your request. We will answer your inquiry within 24 hours.