Military Spouse Connection Jobs

Military Spouse Connection mobile logo

Luminator Technology Group Technik Testów (Technician) in Pruszcz Gdański, Poland

Luminator Technology Group dostarcza uznane na całym świecie rozwiązania technologiczne, które zwiększają inteligencję, bezpieczeństwo i wydajność transportu publicznego.

Dla naszego Centrum Serwisowego w Pruszczu Gdańskim poszukujemy osoby na stanowisko Technika Testu. W tej roli będziesz odpowiadać za sprawne przeprowadzenie diagnostyki oraz rozwiązywanie problemów w naszych urządzeniach.

Zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie testów funkcyjnych urządzeń elektronicznych.

  • Montaż komponentów elektronicznych.

  • Diagnoza urządzeń i identyfikacja błędów.

  • Prowadzenie dokładnej dokumentacji technicznej dotyczącej przeprowadzanych napraw.

  • Codzienna współpraca z zespołem Wsparcia Klienta oraz Inżynieryjnym.

Twój profil

  • Doświadczenie w montażu/serwisie komponentów elektronicznych.

  • Umiejętność lutowania komponentów elektronicznych.

  • Umiejętność obsługi multimetru oraz czytania schematów elektronicznych.

  • Znajomość sieci komputerowych.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Dobra obsługa komputera.

  • Uprawnienia SEP G1-E do 1kV (mile widziane).

  • Cierpliwość, precyzyjność oraz umiejętność logicznego myślenia.

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie, która jest światowym liderem w dostarczaniu rozwiązań dla branży transportu publicznego.

  • Ubezpieczenie na życie Allianz.

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne Allianz.

  • Karta Multisport-Plus.

  • Dostęp do kursów językowych online i platform edukacyjnych, takich jak LinkedIn Learning i Percipio.

  • Firmowe wydarzenia integracyjne.

    It is the policy of Luminator to ensure equal employment opportunity without discrimination or harassment on the basis of race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity or expression, age, disability, marital status, citizenship, national origin, genetic information, or any other characteristic protected by law. Luminator prohibits any such discrimination or harassment.

    The above described responsibilities and requirements are a general guide for the role you are applying for and are not all inclusive of the job requirements.

    Luminator Technology Group does not accept staffing agency candidates for our postings.

    All positions posted are required to be in office unless otherwise posted.

Powered by JazzHR