Military Spouse Connection Jobs

Military Spouse Connection mobile logo

Job Information

Molson Coors Beverage Company Shift Lead Packaging in Praha, Czech Republic

Shift Lead Packaging

Date: Jun 6, 2024

Location:

Praha, CZ

Company: Staropramen

Requisition ID: 31301

CO JE TVOJÍ HLAVNÍ ODPOVĚDNOSTÍ?

Zodpovídat za výsledky, bezpečnost a kvalitu svěřeného úseku.

JAKÁ JE NÁPLŇ TVOJÍ PRÁCE?

  • Plánuješ a aktivně řešíš personální obsazení směn tak, aby se zajistil provoz

  • Potvrzuješ proveditelnost výrobního plánu a plánu přestaveb pro svou směnu, přiděluješ operátorům práci

  • Seznamuješ operátory s denním plánem a v průběhu dne s nimi vyhodnocuješ výkonnost

  • Neseš zodpovědnost za fungující provoz a koučuješ tým operátorů linky tak, aby všichni postupovali dle standardů

  • Zastaneš práci operátora v případě nejvyšší potřeby

JAK JSME SI TĚ VYSNILI?

  • Máš za sebou praktickou zkušenost z výrobního provozu (ideálně jako zástupce mistra, předák apod.)

  • Jsi týmový hráč, komunikace Ti není cizí

  • Ovládáš práci na PC (MS Office, MS Word, MS Excel)

  • Neštítíš se manuální práce

  • Nevadí Ti práce ve 3 směnném provozu

NABÍZÍME:

  • Možnost dalšího odborného a profesního rozvoje

  • Možnost prosadit a realizovat své nápady pro zajištění větší efektivity

  • Měsíční bonusovou příležitost

  • Budeš pracovat v pivovaru, takže můžeš čekat veškeré s tím spojené výhody :). Kromě Staropramenu vaříme třeba, Braník nebo ovocná piva COOL a distribuujeme značky jako Stella Artois, Corona, Hoegaarden, Guiness, Leffe či Blue Moon

  • Příležitost participovat na programu "Doporuč kamaráda", v rámci něhož si můžeš za každé doporučení nového kandidáta vydělat 10.000 - 20.000, podle náročnosti obsazení pozice

  • Nabitou kartu BenefitPlus, a sice 9000 korun ročně

  • Samozřejmě, máme i klasické benefity: stravenky v hodnotě 110 Kč, 5 týdnů dovolené, 3x Free days a další

DirectEmployers