Military Spouse Connection Jobs

Military Spouse Connection mobile logo

Kuehne+Nagel Sea Logistics Reefer Business Development Manager in Poznan, Poland

Rozwiń swoją karierę w dynamicznym środowisku międzynarodowej firmy logistycznej, dołączając do zespołu Kuehne+Nagel Polska. Oferujemy Ci szerokie możliwości rozwoju oraz perspektywy kariery.

Opis stanowiska

Dołącz do naszego zespołu jako Reefer Business Development Manager, aby wspólnie rozwijać biznes w obszarze logistyki morskiej, ze szczególnym naciskiem na segment reefer. Szukamy pasjonata, który będzie kluczowym graczem w ekspansji naszych usług na terenie całej Polski oraz budowaniu trwałych relacji z klientami.

Zadania i obowiązki

  • Proaktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długoterminowych relacji z obecnymi.

  • Analiza i ocena informacji rynkowych, działań i możliwości rozwoju biznesu w obszarze Reefer.

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedażowej zgodnie z celami firmy.

  • Uczestnictwo w międzynarodowych targach branżowych.

  • Regularne raportowanie działań, analiza wyników oraz dostarczanie wartościowych informacji zespołowi w celu optymalizacji procesów obsługi klienta.

Wymagane doświadczenie

  • Doświadczenie w sprzedaży, preferowane w obszarze logistyki lub pokrewnych branż.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • Mile widziane doświadczenie w spedycji morskiej z wyszczególnieniem na branże reefer.

  • Umiejętność pracy z inicjatywy własnej, samodzielności oraz elastyczności w podejmowaniu decyzji.

  • Ważne prawo jazdy i gotowość do częstych podróży służbowych.

Kuehne + Nagel is an equal employment/affirmative action employer. If you require an accommodation for any part of the online application process due to a disability, please contact the Employee Services HR Help Desk at 1-800-267-1326 during the hours of 8:00am - 5:00pm EST; Monday through Friday or via e-mail at: HR.helpdesk@kuehne-nagel.com with the nature of your request. We will answer your inquiry within 24 hours.