Military Spouse Connection Jobs

Military Spouse Connection mobile logo

Job Information

Carmeuse Americas Majster výroby- Lom Včeláre in Košice-Okolie, Slovakia

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Kontroluje a riadi výrobu a výrobné zariadenia vo svojom úseku

  • Vykonáva pravidelné kontroly pracovísk, zodpovedá za evidenciu pracovníkov a ich zadelenie na jednotlivé pracoviská

  • So zamestnancami údržby prejednáva poradie odstránenia závad na strojných zariadeniach

  • Zabezpečuje vozidlo na prevoz trhavín a kontroluje ohlásenie trhacích prác pracovníkmi dispečingu na príslušné inštitúcie

  • Vyžaduje a kontroluje dodržiavanie prevádzkovej dokumentácie ,stav bezpečnostných a signalizačných zariadení a zabezpečuje odstránenie závad

  • Kontroluje lomové steny zabezpečuje ich orámovanie v prípade potreby

  • Pri prehliadkach pracovísk nakladacích mechanizmov kontroluje stav pracoviska, kontroluje rozvaly ,lomové steny.

  • Pri trhacích prácach spolupracuje s TVO (Technickým vedúcim odstrelov) pri vypratávaní bezpečnostného okruhu

  • Kontroluje vyznačenie manipulačného priestoru pri trhacích prácach malého rozsahu

  • Realizuje trhacie práce veľkého a malého rozsahu, vrátane nabíjania vývrtov ručne , alebo nabíjacím zariadením

  • Projektuje trhacie práce, projektuje vrtné schémy , určuje parametre vŕtacích a trhacích prác , druh a množstvo použitej trhaviny

  • Realizuje výpočet elektrického roznetu ,zapájanie roznetu podľa druhu (bleskovicový , elektrický , neelektrický),výpočet istoty ,zapojenie roznetného vedenia a pripojenie k roznetnici

  • Zodpovedá a kontroluje prácu skladníkov trhavín, zabezpečuje bezpečný prevoz a manipuláciu s trhavinami a pomocným materiálom

  • Po odstreloch kontroluje pracovisko, zabezpečuje začistenie a úpravu lomovej steny

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Stredoškolské vzdelanie – s maturitou

  • Skúšky z banských a súvisiacich predpisov

  • Oprávnenie na manipuláciu s výbušninami

  • Oprávnenie strelmajstra , alebo TVO pre povrchové dobývanie

  • MS Office (Excel, Word) - pokročilý

  • Vodičský preukaz skupiny B

  • Zdravotná a fyzická spôsobilosť

  • Flexibilita, systematickosť, riešenie problémov

  • Schopnosť brať do úvahy súčasne technické, finančné, strategické a bezpečnostné aspekty ako aj schopnosť manažovať protichodné názory

Mzdové podmienky- od 1400 Eur/brutto mesačná základná mzda + 10% mesačná variabilná zložka. Finálna výška mzdy je posudzovaná individuálne a závisí od skúseností kandidáta.

Requisition ID : 192463

DirectEmployers