Military Spouse Connection Jobs

Military Spouse Connection mobile logo

Job Information

Amazon Směnový mistr údržby in Dobroviz, Czech Republic

Description

Stručný popis

Náš tým odborné údržby (Reliability Maintenance Engineering – RME) hraje zásadní roli v úsilí společnosti Amazon o zavádění inovací. Společnost Amazon se neustále vyvíjí. Tým odborné údržby je nepostradatelný při zajišťování vývoje nástrojů a technologií, které používáme. Jako vedoucí technik/technička RME nám pomůžete být vždy o krok napřed díky zavádění nejnovějších technologií a vyhledávání nových a efektivnějších způsobů práce. Na této pozici budete věnovat pečlivou pozornost našim procesům s cílem pomáhat udržovat naše vysoké standardy. Budete zavádět modernizace, které tento standard zvýší.

Key job responsibilities

Klíčové pracovní povinnosti

Předvádět osvědčené postupy bezpečného používání vybavení a dohlížet na týmy, aby všichni dodržovali správné postupy.

Sledovat výkon zařízení s použitím vizuálních kontrol, monitorování stavu a úkolů preventivní údržby a v případě potřeby plánovat další servisní úkony.

Dohlížet na techniky na směně a podporovat jejich rozvoj. Působit jako kontaktní osoba pro technické pracovníky údržby.

Řešit problémy na zařízení, aby se zkrátily prostoje provozu a bylo zabezpečeno co nejrychlejší zpracování zásilek.

Neustále se podílet na zlepšování systémů a standardizaci procesů v rámci EU.

A day in the life

Náplň pracovního dne

Na každé směně povedete tým a budete dohlížet na to, aby všichni měli k dispozici potřebné a řádně fungující vybavení. To zahrnuje monitorování procesů z pohledu dodržování předpisů a zásad a zajišťování preventivní údržby za účelem zvýšení provozuschopnosti zařízení.

Na základě svých zjištění budete navrhovat zlepšení, aby byly naše systémy efektivnější a produktivnější, a tato zlepšení pak budete zavádět v rámci provozních oddělení v EU. Budete monitorovat procesy pomocí nástrojů, jako je Scada, k zajištění výkonnosti, a zároveň budete úzce spolupracovat se svým přímým nadřízeným a pomáhat s administrativními úkoly.

Tuto roli budete plnit na jednom z našich provozních pracovišť. Budete pracovat ve směnném provozu, včetně víkendových a nočních směn. Na základě zkušeností získaných v této roli budete mít dobré předpoklady pro postup na vyšší pozice.

About the team

Tým odborné údržby spolehlivosti (Reliability Maintenance Engineering – RME) se stará o to, aby naše technické vybavení fungovalo co nejlépe. Jsme technicky zaměřený tým složený z týmových hráčů a vedený zkušenými vůdčími osobnostmi. Společně se věnujeme údržbě, odstraňování problémů a opravám zařízení v naší globální síti distribučních center. Někteří z našich lidí pracují ve vůdčích rolích a dohlížejí na tým pracující na zajímavých technologiích, které společnost Amazon vlastní.

Náš tým se stará o většinu aspektů technické stránky společnosti Amazon – od instalace automatizovaných balicích systémů přes dohled nad celkovou údržbou pracoviště až po opravy klíčových distribučních zařízení. Patří sem i udržování budov v souladu s právními předpisy, aby nikomu nehrozilo nebezpečí a naše pracoviště fungovala s maximální efektivitou. V rámci týmu RME i v rámci celé společnosti Amazon se nabízí mnoho příležitostí k profesnímu postupu.

Naše činnost se plně věnuje minimalizaci prostojů v klíčových provozech společnosti Amazon, aby zákazníci dostávali své objednávky včas. Často pracujeme v brzkých nebo pozdních hodinách včetně nočních směn, abychom údržbu mohli provádět při minimálním narušení provozu. Kdykoli zjistíme, že něco lze dělat lépe, využíváme naše schopnosti a možnosti vyvíjet a zavádět zcela nové procesy nebo špičkové technologie, jako je Amazon Robotics nebo třídička Complex Item Sorter.

We are open to hiring candidates to work out of one of the following locations:

Dobroviz, CZE

Basic Qualifications

Základní kvalifikace

Kvalifikace technika.

Zkušenosti v roli vedoucího technika.

Odpovídající zkušenosti s prací v oborech zabývajících se elektrickými nebo mechanickými zařízeními.

Zkušenosti v oblasti automatizace nebo manipulačních zařízení.

Pokročilá znalost češtiny v ústním i písemném projevu a základní znalost angličtiny.

Preferred Qualifications

Doplňující kvalifikace

Doplňující kvalifikace nejsou podmínkou toho, abyste se mohli ucházet o pracovní pozici ve společnosti Amazon. Pokud splňujete všechny výše uvedené základní kvalifikace, budeme rádi, když se nám ozvete.

Zkušenosti s prací na několika pracovištích a s více dodavateli najednou.

Porozumění řídicím systémům založeným na PLC a zákonným požadavkům na dodržování předpisů.

Zkušenosti s používáním počítačových systémů řízení údržby k plánování preventivní údržby a evidenci návazných úkolů.

Vysokoškolské vzdělání, nejlépe v technickém oboru, provozním řízení nebo obchodní administrativě.

Amazon is an equal opportunities employer. We believe passionately that employing a diverse workforce is central to our success. We make recruiting decisions based on your experience and skills. We value your passion to discover, invent, simplify and build. Protecting your privacy and the security of your data is a longstanding top priority for Amazon. Please consult our Privacy Notice (https://www.amazon.jobs/en/privacy_page) to know more about how we collect, use and transfer the personal data of our candidates.

DirectEmployers