Military Spouse Connection Jobs

Military Spouse Connection mobile logo

Job Information

Emerson Calibration Technician in DEBRECEN, Hungary

A munkakörben az alábbiakért leszel felelős:

  • A vevőktől visszaérkező vagy új termékek kalibrálása egy akkreditált laboratóriumban

  • A kalibrációra beérkezett termékek változásainak kezelése (ECO)

  • Kalibrálásra váró termékek priorizálása

  • Minőségi ellenőrzés a termék visszaküldését megelőzően

  • A munkaterület rendben tartása valamint szabályok betartása és betartatása

  • Folyamatos fejlődés támogatása

  • Helyszíni kalibrációk elvégzése (vevőkhöz történő kiutazások)

Mi Jellemez:

  • Hatékonyak kommunikálsz

  • Magasfokú együttműködés jellemző rád

  • Fejlődésfokúszú szemlélettel rendelkezel

A munkakör betöltéséhez a következőkre lesz szükséged:

  • Középfokú műszaki végzettség (elektronikai végzettség előny)

  • Legalább kommunikációképes angol nyelvtudás

  • Utazási hajlandóság

  • Önállóság

  • Vevőközpontúság

Előnyt jelentenek a következők

  • B kategóriás jogosítvány előnyt jelent

Ajánlatunk a leendő kollégánk számára:

Cégünk olyan emberközpontú kultúrával rendelkezik, amely kiemelkedően támogató és összetartó közösséget teremt, és magját a “people first” gondolkodás adja. Ennek erősítését a cég számos rendezvénnyel és csapatépítő eseménnyel támogatja.

  • Számos elemből választható Cafeteria

  • Béren kívüli kompenzációs juttatások

  • Egészség megőrzését támogató lehetőségek (pl. helyben ingyenesen használható konditerem, sportolási tevékenységek támogatása)

  • Minden munkavállalónk számára élet- és balesetbiztosítást kötünk

  • Egészségbiztosítási csomag

  • Munkavállalóink számára kedvezmények (pl.: éttermekben, könyvesboltokban, szolgáltatóknál)

  • Bölcsődei, óvodai, iskolakezdési támogatás

  • Iránytű program (ingyenes pszichológia, életvezetési, pénzügyi és jogi tanácsadás)

  • Munkába járási támogatás

  • Rugalmas, hibrid munkavégzés

Csatlakozz hozzánk, és élvezd a folyamatos szakmai fejlődés lehetőségét! Nálunk nem csak a jelenlegi képességeidre építhetsz, hanem olyan területeken is fejlődhetsz, ahol még van potenciál. Szakmai anyagok, képzések és mentorálás révén segítünk neked a szakmai növekedésben.

Mi megértjük a munka és magánélet egyensúly fontosságát, ezért elkötelezettek vagyunk munkatársaink személyes és szakmai igényei támogatása iránt. Versenyképes juttatási csomag és átfogó orvosi ellátás mellett egyenlő lehetőségeket biztosítunk karrierépités szempontjábol is. Abban törekszünk hogy egy olyan munkakörnyezetet bitosítsunk ami támogató és ösztönző.

Helyszintől függően, a mi othhoni munka politikánk biztosítja azt, hogy a lehető legjobban kihasználhatja az idejét, azáltal hogy a nyugodt otthon dolgozott munkanapokat kollaboratív élményekkel kombinálhatja az irodában töltött idő alatt, igy megalakítva a saját, személyreszabott munka és magánélet egyensúlyt.

Továbbá, a mi világszintű önkéntes csoportjaink lehetővé teszik hogy hasonló érdeklődésü kollégáival kapcsolatokat építsen, a sokféleség elfogadására buzdítson és pozitívan hozzájáruljon a körülöttünk levő közösségekhez.

Requisition ID : 24010763

Emerson is an Equal Opportunity/Affirmative Action employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to sex, race, color, religion, national origin, age, marital status, political affiliation, sexual orientation, gender identity, genetic information, disability or protected veteran status. We are committed to providing a workplace free of any discrimination or harassment.