Military Spouse Connection Jobs

Military Spouse Connection mobile logo

Job Information

Sanofi Group DATA AND SYSTEM (CRM) DEVELOPMENT TRAINEE in Budapest, Hungary

Feladataid lesznek:

  • OTC üzletág munkájának, piacvezető márkáink projektjeinek támogatása

  • Gyógyszertárláncoktól érkező adatok feldolgozása

  • Nagykereskedői adatok, fogyasztói akciók ellenőrzése

  • Adatbázis betöltések előkészítése

  • Riportanyagok, kimutatások készítése

  • Gyógyszertár-; terméklisták és kategorizációk vezetése, karbantartása, aktualizálása

  • Üzleti egység tagjai által használt alkalmazások minőségjavításában való segédkezés (termékfelismerő szoftver, BI applikációk) – háttéradatok előkészítése, háttérmunkálatok lebonyolítása

  • Elemzéselőkészítés és vizualizáció

Téged keresünk, ha:

  • Nappali tagozatos, aktív jogviszonyú hallgató vagy (a jelentkezéstől számított legalább másfél évig)

  • Magas szintű MS Excel (PIVOT táblák, függvények, vizualizáció stb.), MS Access, Power Query, Power BI tudással rendelkezel

  • Szívesen beszélsz üzleti környezetben is angolul

  • Analitikus gondolkodású, proaktív személyiségnek tekinted magad, aki otthon van a nagy adathalmazok átlátásában

  • Élvezed a dinamikus munkakörnyezetet és pörgést

  • Barátságos, nyitott személyiséggel rendelkezel, szívesen dolgozol önállóan, de a csapatban is megtalálod a helyed

  • Előnyök: Power Pivot, CRM rendszerekkel való korábbi tapasztalat

Amit kínálunk számodra:

  • Rugalmas időbeosztással végezheted a munkádat egy szupermodern irodai környezetben vagy otthon

  • A legjobb csapatot

  • Versenyképes bérezést

  • Bepillantást nyerhetsz egy multinacionális cég vénynélküli üzletágának működésébe

  • Valós, rád szabott szakmai feladatokkal és felelősségi körrel bízunk meg

  • Az elődöd üzeni: „Tényleges szakmai fejlődést érhetsz el, egy dinamikus környezetben, ahol bátorítják és értékelik a saját ötleteidet, de szükség esetén maximálisan segítenek és támogatnak. Együtt dolgozhatsz a marketing és a kereskedelmi részleggel is, ezért az adatfeldolgozáson kívül erről a területről is meríthetsz tapasztalatokat."

DirectEmployers